Urolog dla dorosłych
w pakietach medycznych Lux Med

Czym zajmuje się urolog? Urolog posiada szeroką wiedzę o układzie moczowym, który obejmuje nerki, pęcherz moczowy, moczowody (cienkie mięśnie przenoszące mocz do pęcherza) i cewkę moczową (rurka odprowadzająca mocz z pęcherza).

Urolodzy leczą również układ rozrodczy mężczyzny, który obejmuje penisa, jądra, mosznę i prostatę. Dlaczego należy udać się do urologa? Urolog leczy problemy z pęcherzem, infekcje dróg moczowych (ZUM), raka pęcherza i nerek, blokadę nerek i kamienie nerkowe. Mężczyźni powinni udać się do urologa gdy zauważą jedno z następujących schorzeń: Zaburzenia erekcji (ED), Powiększony gruczoł krokowy, Rak prostaty, Rak jąder. Kobiety mogą również odwiedzić urologa gdy borykają się z problemem nietrzymania moczu po ciąży, Wypadanie narządów miednicy. Dzieci mogą potrzebować wizyty u urologa, jeśli mają problem z moczeniem nocnym


Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem. Dlatego poświęcamy szczególną uwagę danym osobowym i ich ochronie.

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń z ustawieniami przeglądarki.