Audiolog dla dorosłych
w pakietach medycznych Lux Med

Lekarz zajmujący się identyfikacją, oceną i leczeniem zaburzenia słuchu, równowagi i innych układów nerwowych. Audiologia to badanie i leczenie problemów ze słuchem i równowagą u osób w każdym wieku. Obejmuje również dopasowanie i obsługę aparatów słuchowych i innych urządzeń wspomagających słuch.

Czym zajmuje się audiolog? – Pomaga pacjentom w różnym wieku, od noworodków po osoby starsze – Wybiera, dopasowuje i wydaje aparaty słuchowe i inne urządzenia słuchowe – Pomaga zapobiegać utracie słuchu poprzez dostarczanie i dopasowywanie aparatów słuchowych oraz edukację pacjentów na temat wpływu hałasu na słuch – Pomoc w badaniach dotyczących zapobiegania, identyfikacji i leczenia utraty słuchu, szumów usznych i dysfunkcji układu równowagi Oznaki, że możesz potrzebować oceny słuchu: – Problemy ze słyszeniem przez telefon – Problemy z słyszeniem rozmów, gdy dwie lub więcej osób mówi jednocześnie – Problemy ze słyszeniem rozmów w otoczeniu z hałaśliwym tłem – Spowolnienia dotyczące lokalizacji dźwięków – Konieczność proszenia ludzi o powtórzenie – Wrażenie że większość osób mamrocze lub nie mówi wyraźnie – Bliscy zauważają, że głośność telewizji jest wysoka – Dźwięk dzwonka telefonu lub dzwonka do drzwi są słabo słyszalne


Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem. Dlatego poświęcamy szczególną uwagę danym osobowym i ich ochronie.

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń z ustawieniami przeglądarki.