Androlog dla dorosłych
w pakietach medycznych Lux Med

Androlodzy to lekarze zajmujący się leczeniem i diagnozowaniem chorób męskich narządów płciowych. Nazwa pochodzi od greckiego słowa oznaczającego człowieka „andros”. Obecnie wiele czynników, w tym stres i degradacja środowiska, przyczynia się do wzrostu częstości występowania dysfunkcji seksualnych u mężczyzn.

Mężczyźni, którzy doświadczają obniżonej sprawności seksualnej, powinni skontaktować się z andrologiem. Zalecane są coroczne kontrole u androloga w celu wykrycia wczesnych stadiów różnych chorób. Jakie objawy są oznaką, że powinieneś udać się do androloga? Androlodzy leczą szeroki zakres zaburzeń, zarówno przewlekłych, jak i ostrych. Natychmiast skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących objawów: – Ból lub swędzenie podczas oddawania moczu. – Ból podczas stosunku płciowego. – Nietypowe wydzieliny. – Impotencja. – Zaburzenie erekcji.


Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem. Dlatego poświęcamy szczególną uwagę danym osobowym i ich ochronie.

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń z ustawieniami przeglądarki.