Przygotowaliśmy coś EXTRA – teraz Twój ruch… po zdrowie!

Szeroki zakres PAKIETU MEDYCZNEGO LUX MED oraz domowe treningi online na PLATFORMIE TRENINGOWEJ WYTWÓRNIA SYLWETKI to gwarancja poprawy zdrowia, samopoczucia i kondycji

Profesjonalna opieka medyczna
na okres 12 miesięcy

Poprawa sylwetki i kondycji dzięki
platformie treningowej Wytwórni Sylwetki

W przystępnej cenie – Sportowy Pakiet Medyczny
już za jedyne 149 zł / mies.

Platforma Wytwórnia Sylwetki Twoim partnerem w osiągnięciu zdrowia i poprawy kondycji

Wygodny portal treningowy, który pozwoli Ci ćwiczyć w domowym zaciszu i osiągać efekty bez obaw o zdrowie. Otrzymasz plan treningowy, który będzie dopasowany do twoich możliwości oraz potrzeb.


W promocyjnym Pakiecie Sportowym za jedyne
149 zł/mies. otrzymujesz profesjonalny Pakiet Medyczny
oraz dostęp do platformy treningowej
Wytwórnia Sylwetki


W naszym pakiecie medycznym uzyskasz następującą opiekę

21 specjalistów dla dorosłych
Internista
Lekarz medycyny rodzinnej
Alergolog
Chirurg ogólny
Dermatolog
Diabetolog
Endokrynolog
Gastroenterolog
Ginekolog
Hematolog
Kardiolog
Laryngolog
Nefrolog
Neurolog
Okulista
Onkolog
Ortopeda
Pulmonolog
Proktolog
Reumatolog
Urolog
210 badań laboratoryjnych
36 zabiegów ambulatoryjnych
Badania USG, RTG i endoskopowe
Rezonans magnetyczny i tomografia
2 szczepionki

W zestawie uzyskasz dostęp do Platformy Wytwórni Sylwetki,
która oferuje Ci

Modelowanie sylwetki – to dodatkowy pakiet treningowy, adresowany do osób, które chcą popracować nad swoją muskulaturą. Obejmuje on ćwiczenia wybranej grupy mięśniowej i pozwala na uzyskanie szybkich efektów wizualnych. Możesz go wykonywać po każdym treningu głównym lub w inne dni! Ty decydujesz, a my sprawdzamy efekty!

Kalendarz treningowy – ma wbudowany kalendarz w którym sam/sama wybierzesz dni treningowe, a algorytm ustali i dobierze Ci na każdy dzień odpowiedni zestaw ćwiczeń.

Grupa wsparcia na FB oraz IG – na naszej grupie w Facebooku oraz na Instagramie znajdziesz mnóstwo wiedzy i motywacji, które pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki.

Test oceny funkcjonalnej – ćwiczenia, które wskażą, na jakich obszarach należy się skupić, aby poprawić Twoją formę. Test wyznaczy Ci drogę do właściwej, bezpiecznej aktywności fizycznej poprzez dobór odpowiednich ćwiczeń, które przełożą się na właściwe efekty i samopoczucie.

Doskonalenie „słabych punktów” – główny filar programu. To 5 minut ćwiczeń dziennie. Swoje „słabe punkty” będziesz budować krótkimi treningami, które możesz wykonywać np. po treningu głównym lub w inne dni.

Plan treningowy 4×4 – Trening oparty na systemie ćwiczeń łączonych. Twoim zadaniem jest wykonać 4 ćwiczenia, jedno po drugim po kolei, aż skończysz czwarte ćwiczenie. Po całej serii wykonaj przerwę maksymalnie 60 sek. i przejdź do serii kolejnej. Kończymy trening, gdy 4 serie zostaną wykonane.

Nasz program treningowy sprawdzi się idealnie dla osób o siedzącym trybie pracy/dnia i każdym innym wymuszającym nienaturalną postawę ciała

Zamów nasz pakiet medyczny, zawierający portal treningowy i zadbaj nie tylko o swoje zdrowie, ale również o swoją sylwetkę.

Najczęściej zadawane pytania:

Aktywacja pakietu medycznego następuję 1. dnia kolejnego miesiąca.

Lista placówek Lux Med oraz placówek współpracujących z Lux Med dla pakietu Sportowego znajduje się TUTAJ.

Po wykupieniu pakietu, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z kodem dostępu do portalu Wytwórni Sylwetki. Kod umożliwia korzystanie z portalu przez 30 dni. Aby otrzymać kod na każdy kolejny miesiąc, napisz do nas wiadomość e-mail na biuro@pakietymedyczne.pl
Wówczas wygenerujemy kod na kolejne 30 dni korzystania z portalu Wytwórni Sylwetki i prześlemy go Tobie.

Szczegółowy zakres pakietu medycznego znajduje się TUTAJ

W celu aktywacji konta należy najpierw założyć konto na portalu wytworniasylwetki.pl, a później:
1. Wybrać pakiet na 30 dni.
2. Opcjonalnie można zaznaczyć także „Modelowanie sylwetki”.
3. Otrzymany kod należy wpisać w polu „kod promocyjny” i nacisnąć przycisk „Użyj”.
4. Zaloguj się i zacznij od wykonania testu oceny funkcjonalnej, a następnie ustalenia dni treningowych w swoim kalendarzu treningowym.
5. Gotowe! Teraz już możesz cieszyć się treningami z Wytwórnią Sylwetki.

Szczegółowe instrukcje ze zdjęciami znajdują TUTAJ. Poradnik dla osób początkujących TUTAJ.

Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy.


Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem. Dlatego poświęcamy szczególną uwagę danym osobowym i ich ochronie.

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń z ustawieniami przeglądarki.